10 míst a situací na lodi, ze kterých potřebujete mít fotku

24. 09. 2019

10 míst a situací na lodi, ze kterých při plavbě potřebujete mít fotku

Dovolená, při které máte zázemí na lodi a v každé destinaci se můžete vrátit do „svého pokojíčku“, je skvělou volbou pro všechny, kteří se neradi přesouvají z místa na místo, ale přesto by chtěli během několika dní stihnout poznat víc lokalit. A co by to bylo za výpravu, kdybyste si z ní kromě samotných zážitků nepřivezli i spousty krásných fotek? Fotky by vám neměly chybět z těchto míst a situací.

Plavba 11

1. Selfíčko na horní palubě při odplouvání

Dost možná úvodní fotka vaší krásné dovolené může vzniknout na horní palubě, přičemž v popředí budete vy a v pozadí pak přístav (tipy na nejfotogeničtější přístavy Karibiku a Středomoří). Taková fotka řekne všechno jasně a přímo. Vydáváte se vstříc božským zážitkům!

Plavba 1

2. Na snídani s oblíbenou postavou

Na velkém množství plaveb se to hemží tematickými postavičkami z pohádek, seriálů a filmů. Dejte pozor, aby zrovna vaše vyvolená postava nebyla v zajetí dětí, jejich rodiče by se na vás nejspíš dívali skrz prsty, kdybyste si vydobývali právo vyfotit se s idolem jako první. Jakmile ale prvotní nápor opadne, jděte bez okolků na věc!

Náš tip: Vydejte se taky na tematickou party, kde vám určitě nějaký ten hrdina nebo nějaká ta hrdinka padne oka a pak i do fotky.

Plavba 2

3. Váš vlastní balkón

Máte u kajuty svůj balkón? Byla by škoda se jím nepochlubit, je to totiž velmi romantické! Využijte každé možné hry světla, stínu a barvy moře. Garantujeme vám, že tyhle fotky vám bude každý bezostyšně závidět.

Plavba 3

4. Večeře ve formálním duchu

Dámy ve společenských šatech, pánové v oblecích. Tady to zavání luxusem a kromě něj taky vynikající večeří. Vezměte s sebou telefon nebo kameru i sem, určitě to bude stát za to. A nezapomeňte zdokumentovat i samotné pokrmy!

Plavba 4

5. Bazén a jeho přilehlé okolí

Kdo by si nechtěl mezi zastávkami a objevováním nových míst zalenošit na plážovém lehátku a zaplavat si nebo si zadovádět v bazénu? Věříme, že takových lidí na lodi moc není. Pokud patříte mezi ty, kteří se aspoň jednou k bazénu podívají, udělejte si s ním parádní selfíčko nebo zvolte vyšší bod a zaberte bazén se skvostným okolím ve větší míře.

Plavba 5

6. S kapitánem nebo jiným členem posádky

Na některých lodí se konají večírky, jichž se zúčastňuje i posádka samotná, i když zcela pochopitelně ne úplně celá. Potkáte tu ale pěkně formálně oblečené spolucestující, pracovníky lodi v padnoucích uniformách a možná přijde i kapitán. Pak neváhejte ani vteřinu a poproste ho, aby chvilku postál…

Plavba 6

7. S hercem, zpěvákem, bavičem nebo moderátorem

Když vyrazíte na zábavný večer, nepotřebujete mít speciální důvod k tomu, abyste si udělali selfíčko s někým, kdo se o show stará. On nebo ona to jistě pochopí, protože s hvězdou večera se nebudete chtít vyfotit první ani poslední.

Plavba 7

8. S ničím!

Co jiného vám dosvědčí, že se plavíte po oceánu, než fotka, na které budete jen vy a vodní hladina? Zaberte i oblohu. Za takovou fotku sklidíte pořádné ovace.

Plavba 8

9. Kdekoli s vaším ručníkovým zvířátkem

Ne, nezbláznili jsme se. Jakmile vstoupíte do kajuty, s největší pravděpodobností najdete na posteli ručníky poskládané do tvaru nějakého zvířete. Než je začnete používat, udělejte si s nimi aspoň krátkou procházku po lodi a taky pořádně šílené selfie.

Plavba 9

10. S lodí za zády

Jakmile se někde vylodíte a půjdete prozkoumávat cizí krajinu, určitě se z dálky vyfoťte se samotnou lodí, na které brázdíte oceán. Je to přece na pár nocí váš domov, tak proč se s ním nezvěčnit?

Plavba 10

Plavba 12


Vybíráme to nejlepší z plaveb

Itálie, Řecko, Černá Hora

Loď: MSC Magnifica | Nocí: 7| Vyplutí: Bari
Termíny vyplutí:

Itálie, Řecko, Černá Hora

Loď: MSC Magnifica
Počet nocí: 7
Přístav vyplutí: Bari

Španělsko, Brazílie, Argentina

Loď: Costa Pacifica | Nocí: 16| Vyplutí: Barcelona
Termíny vyplutí:

Španělsko, Brazílie, Argentina

Loď: Costa Pacifica
Počet nocí: 16
Přístav vyplutí: Barcelona

Francie, Španělsko, Brazílie

Loď: Costa Fascinosa | Nocí: 17| Vyplutí: Marseille
Termíny vyplutí:

Francie, Španělsko, Brazílie

Loď: Costa Fascinosa
Počet nocí: 17
Přístav vyplutí: Marseille

« zpět na hlavní stránku

Proč cestovat s námi?

  • 1 Máme širokou a aktuální nabídku plaveb z celého světa.
  • 2 Naši zaměstnanci jsou profesionálové, kteří perfektně znají specifika plaveb.
  • 3 Jako první v ČR jsme vydali specializovaný katalog pouze na plavby.
  • 4 Je za námi 20 let zkušeností a renomé silné cestovní kanceláře ESO travel.
  • 5 U nás si plavbu vybere opravdu každý, kdo hledá kvalitu, spolehlivost a luxus.

Newsletter

Chcete dostávat naše novinky mailem?

Objevte kouzlo cestování lodí

další články »
Co všechno je v ceně při plavbě s českým delegátem?

Co všechno je v ceně při plavbě s českým delegátem?

Rádi byste se vydali na dovolenou na obří výletní lodi a měli pocit naprostého komfortu? Vydejte se na plavbu s českým delegátem. Postará se o vás ve dne v noci. více »

Sólo plavba po moři: 6 důvodů, proč bude naprosto dokonalá

Sólo plavba po moři: 6 důvodů, proč bude naprosto dokonalá

Dopřejte si odpočinek dle svých představ a vyrazte na sólo vysněnou plavbu! Bude to nejlepší dovolená vašeho života.  více »

Nová loď Costa Firenze: Humanoidní roboti reagující na lidské emoce i skywalk

Nová loď Costa Firenze: Humanoidní roboti reagující na lidské emoce i skywalk

Nejnovější přírůstek flotily Costa Cruises bude na vodu slavnostně spuštěn na podzim roku 2020. Už nyní je ale možno rezervovat plavby na palubě luxusní lodi, kde se snoubí věhlasný styl a tradiční italská pohostinnost. více »

Nejlepší místa pro šnorchlování ve Středomoří

Nejlepší místa pro šnorchlování ve Středomoří

Vydat se na chvíli pod mořskou hladinu, do pestrobarevného světa plného života, to je, panečku zážitek. Pokud se letos vydáváte na dovolenou do Středomoří, věnujte den či dva návštěvě některé z těchto destinací, kde si... více »