6 tipů na nejlepší balkónové kajuty současnosti

19. 06. 2018

Za rozbřesku nebo západu slunce bude vždy chutnat káva a čaj nejlépe na prostorném balkóně. Zpříjemněte si cestování vlastním výhledem na vodní hladinu, poradíme i konkrétně kde.

Představujeme vám sedm aktuálních tipů na nejzajímavější kajuty s balkónem na špičkových výletních lodích.

Celebrity Cruises

Lodě: Constellation, Infinity, Millennium, Solstice nebo Summit

1celebrity

Kajuty neformálně označované jako "Sweet Sixteen" najdete na vybraných lodích Celebrity. Osm nadstandardních verandových kajut je situováno na šesté palubě po obou stranách lodi. Celkově je vám k dispozici šestnáct kajut, které nabízí kromě moderně zařízených pokojů také dvojnásobně velkou verandu, než je u klasických balkónových kajut tohoto typu běžné.

Kabiny Celebrity Millennium Class, které rovněž vynikají nadprůměrně velkými balkóny, spadají dle firmy do cenové kategorie 2C, tedy nejlevnějšího ubytování na lodi. Pokud ale toužíte po skutečně neopakovatelném zážitku se svou drahou polovičkou, zaměřte se na označení Royal Suites na lodích Millennium a Solstice, jejichž zasklené kajuty jsou vybaveny vířivou vanou, soláriem či válendou.

1celebrity2

Atraktivní loď ze série Celebrity Edge, která začala brázdit oceán teprve nedávno, přináší v prémiových kajutách "AquaClass Staterooms" dokonalé propojení s oceánem. Prostřednictvím nekonečné prosklené verandy, která je od místnosti oddělená pouze zasunovacími dveřmi, máte pocit, že jste doslova na hraně oceánu. Jediným tlačítkem se vám otevře zcela nový neprobádaný svět, neboť můžete zasunout polovinu prosklené plochy verandy. Pokochejte se fantastickou vyhlídkou po okolí s větrem ve vlasech.

8celebrity edge

Royal Caribbean - loď Oasis of the Seas


Loď je skutečnou oázou uprostřed moře. Se svou hmotností 225 tisíc tun je dokonce pětkrát větší než slavný Titanic. Na lodi najdete skoro vše, po čem vaše srdce touží - simulátor surfování, ledové kluziště, minigolf, kolotoč, multifunkční sportovní hřiště, fitness centrum, aquapark, visutou lanovku, horolezeckou stěnu a další volnočasové aktivity pro celou rodinu.

3royal2

Je výjimečná i svým netradičním vnitřním uspořádáním a bohatým výběrem balkónových kajut. Pokoje Promenade s výhledem na královskou vnitřní promenádu lodi jsou vybaveny elegantními balkónky se zaobleným zábradlím. V jiné části lodi si zase můžete užít dokonalé spojení s přírodou - vnitřní kajuty Central Park mají balkóny situované do tropické zeleně.

3royal3

Chcete-li mít dostatečně velký balkón, kajuty AquaTheater Suites s výhledem na vodní divadlo jsou pro vás to pravé. Vnitřní prostor je skoro stejně tak velký jako venkovní posezení, kde si budete připadat, jako byste seděli v první řadě velkého divadla. Vodní show s tanečníky, potápěči a akrobaty budete mít z balkónu téměř na dosah ruky. Věřte, že se budete mít stále na co dívat.

3royalcaribbean

Disney Cruise Line

Lodě: Disney Dream a Disney Fantasy

Fanoušci Disney pohádek by si neměli nechat ujít projížďku na lodích Dream nebo Fantasy, jež disponují na svých zádích privátními kabinami s roztomile malými verandami.

4disney

Jedná se o jedny z nejmenších balkónových kajut, které můžete spatřit na zaoceánských lodích. Namísto stolku a židlí jsou opatřeny pouze lavičkou, ale to vám nic nebrání v tom, abyste si užili neskutečné výhledy na vodní hladinu.

Costa Cruises


Lodě: Serena, Pacifica, Favolosa a Fascinosa 

Costa nabízí svým klientům luxusní kajuty s balkónem v lázeňském stylu. Vyzkoušejte si soukromé wellness centrum s výhledem na oceán. Ve vyhrazené části Samsara Spa, kam se dostanete soukromým proskleným výtahem, můžete mít neomezený přístup do vířivky, solária a fitness centra.

5costa

Na cestě za poznáním můžete využít léčebné procedury, nechat se namasírovat nebo se zkrášlit v prvotřídním kosmetickém salónu či holičství.

MSC Cruises

Lodě: Fantasia, Opera, Orchestra, Sinfonia a další

Moderně zařízené kajuty s privátním balkónem jsou jako stvořené pro ničím nerušené chvilky ve dvou.

6msc

Na vyžádání je možné útulný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí proměnit na místnost se dvěma samostatnými lůžky, což se hodí například pro firemní cesty.

6msc2

Norwegian Cruise Line

Lodě: Norwegian Bliss, Norwegian Epic, Norwegian Encore a další

7norwegian

Pokud hledáte soukromé kajuty pro celou rodinu, u Norwegian si jistě vyberte z pokojů "Family Balcony Staterooms". Nabídka zahrnuje kajuty pro rodiče a maximálně dvě děti, které díky sklápěcím postelím skýtají lůžko pro spánek v noci i mnoho prostoru pro trávení volného času přes den. Rodinné balkónové kajuty jsou k dispozici na všech lodích této společnosti.

K tématu: Plavíme se s dětmi? Rady.


Vybíráme to nejlepší z plaveb

USA, Dominikánská republika, Americké...

Loď: Norwegian Sky | Nocí: 9| Vyplutí: Miami
od 33 870,- Kč Detail plavby »

Řecko, Chorvatsko, Itálie

Loď: MSC Sinfonia | Nocí: 7| Vyplutí: Pireus / Atény
od 15 310,- Kč Detail plavby »

Řecko, Chorvatsko, Itálie

Loď: MSC Sinfonia
Počet nocí: 7
Přístav vyplutí: Pireus / Atény

Německo, Norsko

Loď: MSC Preziosa | Nocí: 11| Vyplutí: Hamburg
Termíny vyplutí:
od 30 890,- Kč Detail plavby »

Německo, Norsko

Loď: MSC Preziosa
Počet nocí: 11
Přístav vyplutí: Hamburg

« zpět na hlavní stránku

Proč cestovat s námi?

  • 1 Máme širokou a aktuální nabídku plaveb z celého světa.
  • 2 Naši zaměstnanci jsou profesionálové, kteří perfektně znají specifika plaveb.
  • 3 Jako první v ČR jsme vydali specializovaný katalog pouze na plavby.
  • 4 Je za námi 20 let zkušeností a renomé silné cestovní kanceláře ESO travel.
  • 5 U nás si plavbu vybere opravdu každý, kdo hledá kvalitu, spolehlivost a luxus.

Newsletter

Chcete dostávat naše novinky mailem?

Objevte kouzlo cestování lodí

další články »
Plavba Martinik: Co všechno můžete zažít ve Fort-de-France a jeho okolí?

Plavba Martinik: Co všechno můžete zažít ve Fort-de-France a jeho okolí?

Francouzský zámořský department v Karibském moři je nádherný kousek planety. Najdeme ho mezi ostrovy Svatá Lucie a Dominika a v pohodě se tu domluvíte francouzsky. více »

Věci, které si sbalit s sebou před plavbou na lodi

Věci, které si sbalit s sebou před plavbou na lodi

A je to tady! Do vaší vysněné dovolené na lodi zbývá posledních pár dnů. Co si sbalit s sebou? více »

Oddysey of the Seas

Oddysey of the Seas

Představujeme nový přírůstek do flotily společnosti Royal Carribean International. Na vlny se spustí koncem roku 2020. více »

Hamburk: Průvodce městem a zajímavé tipy co navštívit

Hamburk: Průvodce městem a zajímavé tipy co navštívit

Přístavní skvost s jedinečnou atmosférou. Některé zdroje mu přisuzují i pojmenování „německá brána do světa“. Nutno podotknout, že zcela oprávněné. více »