6 tipů na parádní plavbu s MSC Cruises v roce 2019

04. 02. 2019

Loď MSC Cruises v přístavu Barceloně.

Připravte se na zážitky, kterých rozhodně nebudete litovat. Plavbu si můžete samozřejmě vybrat podle lodi, komfortu a služeb, které nabízí, ale zcela logicky budete jistě uvažovat nad tím, kde chcete kotvit. Těchto 6 tipů si určitě nechte projít hlavou, už proto, že společnost MSC Cruises si pro všechny pasažéry připravila parádní akci, která platí do konce března 2019.

U všech připravených tipů cena zahrnuje

 • ubytování na lodi v kajutě dle výběru
 • vybraný balíček služeb podle kajuty Bella, Fantastica nebo Aurea
 • Wellness nebo Yacht Club
 • plavbu dle trasy
 • plnou penzi na lodi včetně odpoledního čaje a půlnočních bufetů
 • vodu, čaj, kávu, zmrzlinu a led z automatů v samoobslužné restauraci v době jídel
 • portýrské služby při nalodění a vylodění
 • kajutového stewarda
 • dětský a mládežnický klub
 • přístup na kulturní a sportovní akce během plavby
 • sportovní a relaxační zařízení lodi (fitness, vířivky, bazény)

Za klasickými evropskými památkami

Když je řeč o klasice, rozhodně to nechápejme jako synonymum nudy a něčeho okoukaného. Při plavbě po Středomoří můžete objevovat krásy západoevropských míst, kde dodnes tepe srdce historie. Podíváte se do Barcelony, do hlavního města Provence - Marseille, do italského Janova, Neapole a Messiny a nakonec i na božskou Maltu, přímo do Valletty, která se právem řadí mezi poklady zapsané na seznam UNESCO.

Přístav Marseille

Poplujete na lodi MSC Bellissima, která letos na jaře vypluje vůbec poprvé! Na nové lodi najdete například 100 m dlouhou promenádu i okouzlující LED kupoli, na které se 24 hodin denně můžete kochat promítanými panoramaty. Na palubě je 20 restaurací, 10 barů a spousta možností, jak si užít plavbu, když zrovna loď nekotví.

Za relaxací do nefalšované exotiky

Jestli chcete zase jednou vyplout z Evropy a podívat se přitom do přírody nebo si užít dokonalý odpočinek, můžeme vám vřele doporučit plavbu Karibikem. Co byste si přáli víc než vyhřátý jemný písek na plážích, sklánějící se palmy, roztodivnou exotickou přírodu a nějaké ty místní dobroty k tomu? Při této plavbě vyplujete z Miami a zakotvíte v Portoriku, na Amerických Panenských ostrovech, na ostrově Svatý Martin a na Bahamách. Po návratu do Miami nebudete chtít z lodi vystoupit.

Promenáda v Miami na Floridě.

Poveze vás loď MSC Seaside, která je pro plavby Karibikem přímo stvořená. Nabízí spoustu otevřeného prostoru, který za teplého a krásného počasí oceníte. Zábavu si tady najde každý – od dětí přes dospívající až po různě pokročilé dospělé. Loď je navíc z velké části způsobená pro handicapované osoby, což je skvělá zpráva.

Za atmosférou horkého Východu

Ve východní Evropě jsou lidé milí a přátelští. Jen jsou temperamentnější. Pokud vás mentalita, příroda i nádherně malebná města lákají, vydejte se na plavbu východní částí Středomoří. Vyplujete z italských Benátek do chorvatského Zadaru, podíváte se do černohorského Kotoru, poté do italské Ravenny a odsud se vrátíte do Benátek.

Chorvatský přístav Zadar

Pohodlí si uděláte na lodi MSC Lirica, což byla vůbec první loď vyrobená pro společnost MSC Cruises. Užijete si tu, na rozdíl od jiných lodí, trochu komornější společnost – loď pojme necelé 2 000 pasažérů. Potěší vás herna, casino, bary, restaurace, kino, divadlo, diskotéka, knihovna i minigolf, basketbal nebo stolní fotbálek.  

Za krásami antiky a východní Evropy

Jestli nechcete během své plavby vidět jen východoevropské destinace, naloďte se na MSC Lirica, až popluje svou další trasu – z italských Benátek přes Bari do slunného a antickou atmosférou nabitého Řecka (Katakolon/Olympia, Mykonos, Pireus). Pak se ještě podíváte do albánské Sarandy, do nádherného chorvatského Dubrovníku a vrátíte se do Benátek.

Antické památky Rhodos

Za nenapodobitelnou krásou drsného severu

Jestli vás neláká jih a teplé kraje, určitě vás nadchne plavba na sever. Při ní vyplujete z německého Warnemünde do polské Gdyně, poté do litevské Klaipedy, do lotyšské Rigy a estonského Tallinu, až připlujete do Ruska, do nádherného a obdivuhodného Petrohradu. Jakmile si ho vychutnáte, poplujte dál – do Helsinek a do Stockholmu. Nakonec se podíváte ještě do poetické Kodaně a vrátíte se do Německa. Naprosto odlišná atmosféra, kultura i příroda si vás na téhle plavbě podmaní.

Kostel sv. Jakuba v lotyšské Rize.

Poplujete na lodi MSC Poesia, kde najdete nejen příjemné pohodlí, ale i hodně zábavy a akce. Na horní palubě je například minigolf, fitness a dva bazény, jiné zase možná potěší tradiční japonská restaurace. Uvidíte, že na téhle lodi bude jako v ráji.

Za západními krásami od středu k jihu a zpět

Pokukujete vždycky spíš na západ a líbilo by se vám objevit pár míst ve Velké Británii, Francii i temperamentním Španělsku? Pak určitě neuděláte chybu, když se nalodíte v německém Hamburgu a poplujete do francouzského přístavu Le Havre, britského Southamptonu a Guernsey, pak se podíváte do francouzského Brestu a zamíříte na jih. Čeká na vás ohromující horkokrevný Lisabon (Portugalsko), Cádiz, Málaga a La Coruna (Španělsko) a nakonec ještě holandský Rotterdam. Plavbu zakončíte v Hamburgu.

Náměstí se sochou v Lisabonu.

Celou cestu vám bude domovem MSC Preziosa vybavená nejmodernějšími technologiemi, s panoramatickými výtahy, nádherným lázeňským areálem Aurea Spa a se spoustou dalších kratochvílí, ať už gastronomických, kulturních nebo sportovních.

Nalákali jsme vás? Vyberte si plavbu podle svého gusta a vydejte se na nezapomenutelný výlet!

Vybíráme to nejlepší z plaveb

USA, Aljaška, Kanada

Loď: Norwegian Bliss | Nocí: 7| Vyplutí: Seattle
od 27 280,- Kč Detail plavby »

USA, Aljaška, Kanada

Loď: Norwegian Bliss
Počet nocí: 7
Přístav vyplutí: Seattle
22 960,- Kč od 15 540,- Kč Detail plavby »

Itálie, Španělsko, Francie

Loď: MSC Seaside
Počet nocí: 7
Přístav vyplutí: Janov

USA, Dominikánská republika, Britské...

Loď: Norwegian Jade | Nocí: 7| Vyplutí: Port Canaveral
Termíny vyplutí:
od 30 150,- Kč Detail plavby »

USA, Dominikánská republika, Britské Panenské ostrovy, Portoriko, Bahamy

Loď: Norwegian Jade
Počet nocí: 7
Přístav vyplutí: Port Canaveral

« zpět na hlavní stránku

Proč cestovat s námi?

 • 1 Máme širokou a aktuální nabídku plaveb z celého světa.
 • 2 Naši zaměstnanci jsou profesionálové, kteří perfektně znají specifika plaveb.
 • 3 Jako první v ČR jsme vydali specializovaný katalog pouze na plavby.
 • 4 Je za námi 20 let zkušeností a renomé silné cestovní kanceláře ESO travel.
 • 5 U nás si plavbu vybere opravdu každý, kdo hledá kvalitu, spolehlivost a luxus.

Newsletter

Chcete dostávat naše novinky mailem?

Objevte kouzlo cestování lodí

další články »
Plavba Martinik: Co všechno můžete zažít ve Fort-de-France a jeho okolí?

Plavba Martinik: Co všechno můžete zažít ve Fort-de-France a jeho okolí?

Francouzský zámořský department v Karibském moři je nádherný kousek planety. Najdeme ho mezi ostrovy Svatá Lucie a Dominika a v pohodě se tu domluvíte francouzsky. více »

Věci, které si sbalit s sebou před plavbou na lodi

Věci, které si sbalit s sebou před plavbou na lodi

A je to tady! Do vaší vysněné dovolené na lodi zbývá posledních pár dnů. Co si sbalit s sebou? více »

Oddysey of the Seas

Oddysey of the Seas

Představujeme nový přírůstek do flotily společnosti Royal Carribean International. Na vlny se spustí koncem roku 2020. více »

Hamburk: Průvodce městem a zajímavé tipy co navštívit

Hamburk: Průvodce městem a zajímavé tipy co navštívit

Přístavní skvost s jedinečnou atmosférou. Některé zdroje mu přisuzují i pojmenování „německá brána do světa“. Nutno podotknout, že zcela oprávněné. více »